Rezervní tým Dynama opět na hřišti soupeře padl. Na půdě ambiciózního týmu Hlavice Jihočeši třikrát inkasovali a jelikož ani jednou neskórovali, prohráli tříbrankovým rozdílem 0:3.

Na velice těžkém terénu a úzkém hřišti nastoupila juniorka na hřišti lídra ČFL SK Hlavice. Úvod zápasu hosté zaspali, po rohovém kopu se odražený balon dostal na malé vápno k nepokrytému Higorovi, ten z blízka nedal Pešulovi šanci a poslal domácí do vedení. Na druhé straně to zkoušel ze střední vzdálenosti Kaňák, jeho tečovaná střela však skončila těsně nad břevnem Kovářovy branky. Domácí se do ohrožení hostující branky dostávali především po rohových kopech a dlouhých autech z obou stran, ale až Jiří Svojtka po dobře zahraném přímém kopu Peškara zvýšil zcela nepokrytý z malého vápna hlavou náskok domácích na 2:0. Do kabin se šlo za dvougólového náskoku domácího týmu.

V úvodu druhého poločasu zahrával hostující tým dva rohy po sobě, na druhý si naskočil Michal Mácha a hlavou jen o kousek minul levou tyč. Hra se odehrávala především uprostřed hřiště, k vidění byla řada soubojů a nepřesných přihrávek, k výraznějšímu ohrožení se ze hry ani jeden z týmů nedostával. V 71. se po centru z levé strany dostal k zakončení hlavou na zadní tyči opět Higor, hlavičkou do protipohybu navýšil skóre zápasu již na 3:0. O dvě minuty později šanci na hattrick po dlouhém autu neproměnil a stav utkání se již nezměnil. Juniorka si tak opět odvezla z venku porážku a propadla se v tabulce na 16. příčku.