Rezervní tým Dynama si na své konto připsal další bod, když v zápase 5. kola České fotbalové ligy remízoval na půdě Karlových Varů 1:1. Jihočeši se dokonce dostali v 53. minutě díky gólu Mašáta do vedení, o deset minut později ale vyrovnal domácí Vondráček.

Zápas 5. kola ČFL mezi Karlovými Vary a juniorkou Dynama začaly oba celky velmi opatrně a v úvodních minutách nebyla k vidění žádná vážnější příležitost. Balon se nejčastěji pohyboval v okolí půlící čáry a tam ani pro jednoho brankáře nebezpečí nehrozilo. První ostrý zákrok si připsal ve 32. minutě hostující gólman Křížek, který si poradil s nepříjemnou Tichotovo ranou. Největší šanci prvního poločasu měl ale ve 40. minutě Jan Svátek, jehož gólovou hlavičku na brankové čáře vyrazil obránce Hrubý.

Do druhého poločasu vstoupili lépe fotbalisté Dynama, kteří se hned v 53. minutě ujali vedení. Na přesný křížný pas Petra Dolejše si naběhl kapitán týmu Michal Mašát, jenž střelou k levé tyči nedal Četverikovi sebemenší šanci - 0:1. Z vedení se ale Jihočeši příliš dlouho neradovali. O jedenáct minut později se k zakončení dostal na druhé straně Zbyněk Vondráček a bylo to 1:1. I v dalších minutách byl k vidění zajímavý fotbal a oba celky měli velmi blízko ke skórování. Na straně domácích na Křížka nevyzrál Geňo a na druhé straně pak vyhořel i Jan Svátek.

Dvacet minut před koncem vystrašil hostujícího brankáře ještě Hrubý, Zdeněk Křížek byl ale na svém místě. V samém závěru měli domácí jedinečnou možnost dokonat obrat v zápase, když byl proti Dynamu nařízený pokutový kop! Domácí útočník Geňo ale brankáře Křížka nepřekonal a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.