Fotbalisté juniorky Dynama si na své konto připsali další nepříznivý výsledek na hřišti soupeře. Utkání v Plzni bylo ale pro Jihočechy velmi smolné, protože tým Jiřího Lercha ještě dvě minuty před koncem vedl po gólu Jiřího Peroutky 1:0. Domácí ale v posledních minutách díky gólům Süssera a Presla výsledek obrátili a zvítězili nakonec 2:1.

Za mrazivého počasí nastoupila juniorka Dynama na hřišti juniorky Plzně, která byla 3 body před budějovickým celkem.

Začátek utkání byl opatrný z obou stran, hra se odehrávala spíše ve prostřed hřiště, ale do výraznějších zakončení se ani jeden celek nedostával. Ve 22. minutě se po rohovém kopu Mašáta dostal k zakončení hlavou Mácha, ale svůj pokus poslal nad branku domácího brankáře. O 10 minut později se dostal do těsné blízkosti Pešulovy svatyně domácí Presl, ale hostující brankář svůj tým podržel a jeho střelu vyrazil. Ve 40. minutě vybojoval u postranní čáry míč Mašát, ale s jeho střelou z hranice vápna si Ticháček poradil, stejně jako o 3 minuty na to s pokusem Máchy prakticky ze stejné pozice. Do kabin se šlo tedy za nerozhodného výsledku.

Do druhé půli vstoupili lépe domácí fotbalisté, kdy si během úvodních 3 minut vytvořil dvě slibné příležitosti, ale Darida i Presl si vylámaly zuby na dobře chytajícím Pešulovi. Hostující hráči poté hru vyrovnali, avšak ani jeden z týmů se nedostával do výrazného ohrožení branky soupeře. V 60. minutě po rohovém kopu domácí odvrátili balon na polovinu hřiště a po chybné rozehrávce se dostal po samostatném úniku až na hranici vápna hostující Mlika, ale dobře se vracející Timm jeho pokus srazil na roh. V 65. Minutě si na Jasanského přesný centr naskočil Mašát, ale hlavou jen těsně minul domácí branku. V následujících 10ti minutách poslali domácí před branku hostujícího celku několik centrů, obrana si ve spolupráci s Pešulou s těmito pokusy bez problému poradila a udeřilo na druhé straně.

V 80. minutě si na Jasanského dobře zahraný rohový kop naskočil Jiří Peroutka a hlavou nedal Ticháčkovi šanci – 0:1. Plzeň se však z inkasované branky nepoložila, v 88. minutě prošel středem hřiště Jakub Süsser, jeho zblokovaná narážečka s Deridou se odrazila zpět k Süsserovi, který tvrdou křížnou střelou z hranice penalty nedal Pešulovi šanci – 1:1. Když to vypadalo na dělbu bodů, fauloval zbytečně na hranici pokutového území Vrzala Mácha a nařízený pokutový kop Antonín Presl proměnil a rozhodl o tom, že 3 body zůstanou na domácím hřišti. Juniorka Dynama tedy přišla zbytečně o vítězství během posledních 3 minut a stále čeká na svou první výhru na hřišti soupeře.