Rezervní tým Dynama České Budějovice potřetí za sebou prohrál vysokým rozdílem na hřišti soupeře. Tým Jiřího Lercha nestačil na Motorlet Praha a na jeho půdě prohrál vysoko 1:4. Jihočeši přitom nebyli rozhodně horším týmem, o vítězství domácího celku ale rozhodla vysoká produktivita proměňování šancí.

Juniorka Dynama nezačala na hřišti Motorletu špatně. Hned ve 4. minutě měl možnost zahrávat přímý kop Jasanský, na jeho centrovaný míč ale nedosáhl Novák. Domácí fotbalisté byli naopak vysoce produktivní a hned v 6. minutě se dostali do vedení, když se do odraženého míče opřel Josef Brodský, který ranou z hranici vápna propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Vstřelenou brankou se domácí hráči dostali do pohody a v průběhu  celé první půle bez větších problémů kontrolovali své vedení.

Do druhého poločasu vstoupili o poznání lépe Jihočeši a hned ve 49. minutě to po zpětné přihrávce Jasanského zkoušel technicky Svátek, míč poslal ale těsně mimo. Hned z protiútoku ale udeřili opět Pražané, když se k dorážce z bezprostřední blízkosti dostal Stephane Hoareau. Mladíci Dynama nesložili zbraně a i za nepříznivého stavu stále přebírali iniciativu. Díky zlepšené hře se dočkali také snížení na 2:1 po přímém kopu Martina Jasanského, který potrestal faul na Kaňáka na hranici velkého vápna. V dalších minutách se hrálo výhradně před bránou Motorletu a domácí hráči se dostávali stale pod větší a větší tlak.

Ze sevření Jihočechů je ale vysvobodil Ladislav Prošek, který nadvakrát zakončil přesně k tyči přímý kop po nedovoleném zákroku Nováka. Za stavu 3:1 pro domácí tlak hostujícího celku trochu povadl, přesto byli ale svěřenci Jiřího Lercha stále aktivnější. Poslední slovo měli opět domácí. Po standardní situaci z poloviny hřiště se po dlouhém nákopu dostal k míči uvnitř vápna Josef Brodský a hlavou počtvrté velmi lacino překonal brankáře Pešulu - 4:1. V samém závěru mohl stav zkorigovat střídající Klavík, jeho postavení při zakončení bylo ale označeno jako ofsajdové a vstřelená branka tak nebyla uznána. Přestože fotbalisté Dynama nebyli rozhodně horším týmem, prohráli na půdě Motorletu vysokým tříbrankovým rozdílem..