Fotbalisté juniorky Dynama si do třetiligové tabulky připsali další tři body, když na Složišti díky Svátkovi a Mezlíkovi vyhráli nad béčkem Jablonce 2:0.

Hned od úvodních minut bylo na Složišti k vidění nadprůměrné utkání. Oba celky působily velmi aktivním dojmem, hrálo se ve vysokém tempu a fotbal měl celkově dobrý spád. V prvních minutách byli častěji u míče hostující fotbalisté, jejich střely zpoza vápna ale brankáře Křížka příliš nezaměstnali. První opravdovou šanci tak měli na konci první půlhodiny domácí fotbalisté - Svátkovu střelu z hranice vápna brankář Bočok vyrazil reflexivně pouze k Dolejšovi, jenž ale jabloneckého gólmana nepřekonal. Hned vzápětí kopalo Dynamo rohový kop a hlavičkující Novák zamířil z dobrá pozice hlavou jen těsně nad.

V druhé části prvního poločasu byli domácí hráči aktivnější a horko bylo několikrát právě před hostujícím gólmanem Bočokem. V 35. minutě se Jihočeši dostali do vedení, když se po akci po pravé straně dostal po přízemním centru k zakončení Pavel Mezlík, jenž zkušeně otevřel skóre zápasu. Fotbalisté Dynama byli nebezpeční i v závěrečné desetiminutovce první půle, ke změně skóre ale již nedošlo.

I ve druhém poločase bylo k vidění hned několik zajímavých šancí. V 52. minutě se k zakončení dostal až na malém vápně Valenta, v gólové pozici ale nezamířil mezi tři tyče. V 66. minutě pak poslal do vápna Jablonce nadýchaný centr Svátek a mezi stopery nabíhající Mezlík poslal míč hlavou těsně nad. Ani hosté ale nezůstávali pozadu a vyrovnat mohl necelých patnáct minut před koncem Bíro, jenž se zcela sám zjevil před Křížkem. Ani on ale nedokázal balon nasměrovat do brankového prostoru a o pět minut později pak přišel trest z kopačky Jana Svátka, jehož povedenou střelu si za záda svého brankáře ztečoval jeden z obránců - 2:0. Ve zbytku zápasu si fotbalisté Dynama dvoubrankové vedení pohlídali a zaslouženě si tak připsali tři body.