Juniorka Dynama zápas na hřišti posledního Vyšehradu nezvládla. V zápase 9. kola ČFL Jihočeši prohráli 3:0, když branky domácího celku zaznamenali Matuszny, Budějský a Kubík. V dalším kole Jihočeši přivítají na domácím hřišti béčko Jablonce.

Jihočeši na hřišti posledního Vyšehradu začali dobře a v úvodním poločase byli domácímu celku vyrovnaným soupeřem. Tým Jiřího Lercha si navíc vypracoval i dvě dobré příležitosti, ani jednu z nich ale nedokázal přetavit v gól. Marián Timm a stejně tak Jan Svátek své střely z dobrých pozic nasměrovali jen do boční sítě. Domácím fotbalistům šlo sice o hodně, v prvním poločase se ale proti Jihočechům prakticky neprosadili.

Druhý poločas se ale pak hrál zcela v režii domácího Vyšehradu. Hned ve 49. minutě neudržel Pešula tvrdou ránu Budějského a dorážející veterán Kamil Matuszny neměl problém poslat domácí celek do vedení - 1:0. Druhý gól domácích na sebe nenechal dlouho čekat. Čtyři minuty po úvodní brance napřáhl zpoza vápna Lukáš Budějský a míč z jeho kopačky putoval přesně k tyči budějovické brány.

V 70. minutě mohl třetí gól Vyšehradu přidat po akci Matusznyho hlavou zakončující Kubík, míč ale poslal těsně mimo. Tentýž hráč, Jiří Kubík, si ale chuť spravil v 85. minutě, kdy vstřelil třetí branku domácích - na jeho přesně mířenou ránu byl brankář Pešula krátký. Utkání tak skončilo vítězstvím domácího celku 3:0.

Zdeněk Čadek (asistent trenéra Dynama): "Na Vyšehradě jsme první poločas měli dvě velké šance, ale neproměnili. Druhý poločas jsme dostali dva slepené goly a utkání již nezvrátili."