Rezervní tým Dynama České Budějovice na domácím hřišti opět naplno bodoval, když ve Sportovním centru mládeže na Složišti porazil juniorku Viktorie Žižkov 2:1. Jihočeši o svém vítězství rozhodli v úvodu druhé půle dvěma slepenými góly Kaňáka a Mašáta.

V utkání proti rezervnímu týmu žižkovské Viktorie byli fotbalisté Dynama v celém průběhu utkání lepším týmem a nakonec zcela po zásluze zvítězili 2:1. V průběhu první půle měli Jihočeši mírnou územní převahu a na kluzkém terénu si vytvořili několik náznaků dobrých šancí. Vůbec největší příležitost první půle se zrodila v 11. minutě, kdy po Pliškově přízemní přihrávce trefil břevno hostující brány Nekvinda.

Druhý poločas začal Demjanovo šancí po rychlém kontru po levé straně, útočník žižkovského týmu ale v rozhodující chvíli přestřelil. Domácí odpověděli povedenou ranou Jana Svátka, i jeho pokus ale postrádal potřebnou přesnost. Deset minut po začátku druhé půle se náramně povedlo trenéru Jiřímu Lerchovi střídání. Jen několik málo vteřin byl na hřišti Michal Kaňák, který si po dlouhém autu uvnitř pokutového území zpracoval na prsou míč a následně okamžitě vystřelil - jeho rána zapadla přesně k pravé tyči - 1:0.

To ale ze strany Dynama nebylo vše. O dvě minuty později přišel do vápna Žižkova další povedený centr z pravé strany a kapitán Michal Mašát temenem hlavy přehodil bezmocného brankáře Boháče - 2:0. Hosté dva slepené góly během necelých dvou minut srazily do kolen, ale přesto ze zápasu bylo málem ještě drama. V 75. minutě totiž po dalším rychlém útoku zakončoval přesně David Folwarczny, čímž snížil na 2:1. Ve zbytku zápasu si ale Jihočeši jednobrankové vedení pohlídali a po zásluze zvítězili 2:1.

Jiří Lerch (trenér Dynama "B"): "Byly to hodně důležité body. Chtěli jsme vyhrát a jsme maximálně rádi, že se nám to podařilo. Jen je škoda nevyužitých příležitostí v prvním poločase, stejně jako zbytečných nervů v závěru utkání. Po dvou rychlých gólech jsme měli zápas jasně ve své moci, ale pak jsme nechali soupeže vzpamatovat a nakonec jsme se museli úplně zbytečně o vítězství strachovat. Místo, abychom ty tři body třetím gólem zpečetili, si necháme po tak hrubé chybě dát gól."