Fotbalisté rezervního týmu Dynama domácí zápas s Ovčáry nezvládli. Tým pod vedením Jiřího Lercha nebyl v utkání 6. kola ČFL nebezpečný a na domácím hřišti nestačil na nováčka soutěže, který zcela po zásluze zvítězil brankou Dida 1:0.

Nový hlavní trenér Jiří Lerch neprožil úspěšný start na lavičce juniorky Dynama. Soubor budějovických mladíků nebyl pro Ovčáry vůbec nebezpečný a Jihočeši za celé utkání soupeřovu bránu prakticky neohrozili. V permanenci musel být naopak domácí brankář Zdeněk Křížek, který si od úvodních minut připisoval jeden zákrok za druhým. Hned v 10. minutě se ve velké šanci ocitl Martínek, s jeho zakončením si ale pozorný Křížek bravurně poradil.

Po půlhodině hry se málem hostující nováček ČFL dostal do vedení, když směrem k budějovické bráně vyslal nepříjemný pokus Jeník, jeho rána se za překonaným Křížkem odrazila od spojnice břevna a tyče! Ani tato situace nedokázala Jihočechy nakopnout a v samém závěru poločasu tak přišel trest, když se po zmatcích v obraně prosadil Patrik Dido - 0:1.

Ani druhý poločas nezastihl domácí fotbalisty v optimální pohodě. Tým Jiřího Lercha si sice dokázal vytvořit územní převahu, do žádné vyloženější šance se ale nedostal. Naopak na druhé straně hřiště se musel opět několikrát činit gólman Křížek, který postupně zlikvidoval dvě nebo tři gólové příležitosti hostujícího týmu. Stav zápasu se již ale dále neměnil a utkání tak skončilo vítězstvím hostů 0:1.