Zápas SK Dynamo - Hořovicko

Pavel Maruška, trenér: "Začátek byl z naší strany trochu rozpačitý, ztráceli jsme zbytečně míče a hráli příliš komplikovaně. V 6. minutě jsme vstřelili branku, která mužstvo uklidnila a dostali jsme se ke své hře, i když stále jsme příliš zvedali míče nahoru. Hra se opět zlepšila po druhém gólu, potom jsme ale inkasovali po chybě brankáře Průchy. Naštěstí netrvalo dlouho a za dvě minuty jsme zvýšili náskok na 3:1.

Druhý poločas byl z naší strany až příliš s poklidu, měli jsme stálou převahu, ale složitě a zbytečně jsme v útočné fázi kombinovali a zahodili tři výborné příležitosti. Soupeře jsme však ničemu nepustili. Příležitost dostali všichni hráči kádru. Vítězství proti šestému týmu tabulky bylo důležité, vzdálili jsme se jim na deset bodů. Hra ale stále nebyla taková, na jakou mužstvo má."