Zápas SK Dynamo - Olomouc

Jiří Vlček, trenér: "Toto důležité utkání mělo velmi dramatickou předehru. V průběhu týdne onemocnělo sedm hráčů základního kádru, trénování se změnilo v počítání zdravých hráčů, prostě týden jako z hororu! Nakonec obětavě Švec, Legdan, Weinhard a Toncar nastoupili se zvýšenou teplotou, což se zákonitě na jejich výkonu v průběhu zápasu projevilo, ale obrovskou vůlí a hrou na hranici sebeobětování utkání hráči otočili a dovedli do vítězného konce.

Přitom velmi dobrý soupeř potrestal nedůslednost Průši hned v šesté minutě vedoucí brankou - 0:1. Dokázali jsme zvednout hlavy a ve druhé části jsme dali gól zásluhou Kaňáka, který skvěle našel Toncara a ten vyrovnal na 1:1. O šest minut později přišla chvíle velmi dobře hrajícího Švece, který po levé straně pronikl až do pokutového území Olomouce a prostřelil mezi nohama brankáře Kameníka - 2:1. Po chybě brankáře Vršeckého soupeř zahrával standardní situaci a z ní vyrovnal Dragon na 2:2. Síly došly a utkání dohrávali naši hráči z největším sebezapřením. Přesto jsme se dočkali – v 80. minutě opět Švec uvolnil Kaňáka a ten tváří v tvář brankáři Kameníkovi nezaváhal - 3:2. Přes drtivý tlak hostů jsme nesmírně důležité a těžké vítězství uhájili. Byly to nejobtížněji získané body ze všech, které jsme dosud uhráli. Citelně chyběli nemocní, nebo zranění hráči Mácha, Tischler, Schön."