Zápas SK Dynamo - Plzeň

Celé utkání měli mladší dorostenci Dynama pod kontrolou, přesto neodcházeli ze hřiště se třemi vytouženými body.

V 7. minutě zápasu se do míče bez přípravy opřel Adam, střela těsně minula pravou tyč Kuncovy brány. Za deset minut znovu Adam vyslal přímý kop směrem k bráně hostí, Košík hlavou zády k brankáři prodloužil nad břevno. A znovu Adam ve 21. minutě střílel z dalšího přímého kopu asi půl metru nad. Ve stejné vzdálenosti od brankové konstrukce letěl míč i v 33. minutě, to se Košík rybičkou vrhnul na centr z rohového kopu. Stálý tlak domácího týmu braku nepřinesl, hosté se více než na hru soustředili na debaty s rozhodčím.

Po přestávce opadla na chvíli nejen podrážděnost hostujících fotbalistů, ale i tempo zápasu. Zatímco v úvodu utkání byla převaha domácích výrazná a ústila v šance, po přestávce se proměnila v platonickou a bez větších příležitostí. Oživení do hry přinesl střídající Babický, který v 67. minutě založil akci, po níž se Košík podél brankové čáry protáhl do pokutového území, přihrál a Švecovi stačilo už jen zblízka doklepnout - 1:0. Do hry se opět vrátila nervozita a podrážděnost na obou stranách, hráči si nic nedarovali a na trávníku se hodně jiskřilo. Vyhraný zápas zhatila poslední minuta, kdy domácí během okamžiku udělali sérii chyb a střídající Čech zařídil vyrovnání na konečných 1:1.