Zápas SK Dynamo - Jihlava

Byli to hosté z Jihlavy, kteří si jako první ve 4. minutě vypracovali velkou příležitost, ale hned z následné akce mohl skórovat i Kaňák, ten však pálil vysoko nad. Úvodní půlhodina přinesla nervózní fotbal bez větších příležitostí. Oťukávání ukončil ve 28. minutě Kaňák, jenž se protáhl až před brankáře a namířil k tyči. Brankář Štěpanovský ale hosty ještě zachránil. To se mu nepodařilo o tři minuty později, kdy Kaňák nadvakrát našel v pokutovém území Nohavu, ten si míč zpracoval a poslal ho ke vzdálenější tyči - 1:0. V těchto chvílích předváděli černobílí vynikající fotbal, zvláště útočná dvojice Kaňák, Košík svou agresivitou a nasazením činila soupeři obrovské potíže. Krásná kombinace po ose Jasanský, Košík, Kaňák byla k vidění v 38. minutě. Posledně jmenovaný hlavou překonal Štěpanovského, ale míč záhadně zamířil kousek vedle tyče.

I druhý poločas byl jednoznačně v režii Dynama. Tři minuty po přestávce si Jasanský poradil se třemi protivníky a poslal míč na Košíka. Ten vyškolil zbývající obránce a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Za čtyři minuty Šafránek připravil dobrou střeleckou pozici Košíkovi, jeho střela byla na poslední chvíli zblokovaná. Další spolupráce dua Kaňák, Košík přinesla za minutu i třetí branku z kopačky druhého jmenovaného - 3:0.

Jasné vedení domácí uspokojilo a přišly i první chyby. Jednu z nich potrestal soupeř v 68. minutě, když tečovaná střela z 25 metrů skončila za příliš daleko vyběhnutým Vršeckým - 3:1. Tento stav si domácí pohlídali až do konce a zaslouženě vybojovali první ligové body letošní sezóny.