Zápas Vodňany - SK Dynamo B

Ve svém druhém vystoupení na turnaji ve Vodňanech se mladíkům Dynama dařilo daleko více. Svého soupeře z krajského přeboru v pohodě přehráli a zaslouženě zvítězili 4:0.

I když tomu v prvním poločase nic nenasvědčovalo, domácí hráli aktivně a Dynamo se do šancí dostávalo jen velmi těžko. Nejnebezpečnějšími byli Čančura s Jančovičem - první jmenovaný nastřelil na konci první půle břevno branky Nováka.

Ve druhém poločase prolomili svěřenci trenéra Vavrocha střeleckou smůlu a zaznamenali čtyři branky. Ve 32. minutě se po centru Houšky prosadil Maruška, na konci 39. minuty zvyšoval po zmatku ve vápně Jančovič. Po dlouhém pasu od Švehly přidal následně Maruška svou druhou branku v utkání a na konečných 4:0 zvyšoval v 50. minutě Skopalík.