Zápas Benešov - SK Dynamo B

Michal Hrdlička, trenér: Domácí hráči vstoupili do utkání aktivněji a v desáté minutě mohli jít do vedení. Po této situaci se naši fotbalisté probudili a začali soupeře přehrávat. Ve 23. minutě po akci na právé straně zakončoval Příhoda, ale jen nastřelil protihráče. Po půlhodině hry se na vápně uvolnil Schön, ale jeho střela minula těsně levou tyč soupeřovy branky. Po standartní situaci měli naši hráči další šanci, ale ani tentokrát ji nedokázali využít.

Do druhé půle jsme nastoupili aktivněji, ale v 50. minutě nás soupeř potrestal za chybnou rozehrávku a nadvakrát proměnil svou příležitost. Vystupňovali jsme tempo a mohli i srovnat výsledek. Z druhé situace před naší brankou ale v 65. minutě zvýšil Benešov na 2:0. Za další čtyři minuty se dočkali i naši hráči a Urazil snížil po rohu na 2:1. V poslední dvacetiminutovce jsme nepustili soupeře za vlastní polovinu. V těchto okamžicích jsme ale nedokázali proměnit žádnou z vypracovaných šancí. Naši hráči by si zasloužili bodovat, protože byli hodinu lepší mužstvem, jenže slabinou bylo zakončení.