Zápas Jablonec - SK Dynamo

Jiří Vlček, trenér: Naprosto zbytečnou porážku s průměrným soupeřem přinesl výpadek v úvodu do druhého poločasu. V tom prvním jsme byli aktivnější, fotbalovější, ale převahu jsme nedokázali zúročit. Nedařilo se v útočné fázi, kde Kaňák třikrát soupeři utekl, dobře odcentroval, ale ani Janoušek a ani Průša jeho ideální míče netrefili. V obraně jsme soupeře k ničemu nepustili. V 40. minutě chytil brankář soupeře Adamovu hlavičku se štěstím a tak první poločas skončil smírně.

O přestávce byli hráči upozorněni na nebezpečí chyb při naší pomalé rozehrávce, ale už v prvních minutách druhého poločasu ukázali, že si toto varování nevzali k srdci. Soupeř vytáhl presink na naši polovinu a měli jsme problémy. První šanci soupeře jsme ještě se štěstím odvrátili, ale další chyba Janouška a následně Kuty přinesla ve 48. minutě branku na 1:0. Potom jsme si vytvořili opět převahu, zatlačili soupeře na jejich polovinu, ale do šance jsme se nedostali. Chybovali jsme v řešení finální přihrávky, kdy místo přihrávky volili hráči alibistickou střelu, která výborného brankaře nemohla ohrozit. Při přechodu hry na tři útočníky jsme měli možnosti po standardních situacích, ale nedali jsme. Hlavní příčinou naší porážky je, že někteří hráči nedokázali zopakovat výkony z předchozích utkání.