Zápas Podolí Praha - SK Dynamo B

Radim Pouzar (trenér Dynama): "První utkání na hřišti soupeře, který minulé utkání vyhrál v Sušici 5:1. My zase chtěli potvrdit vítězství z domácího hřiště. Úvodních deset minut jsme si zvykali na důraz soupeře a hlavně na míč velikosti č. 5, se kterým ještě netrénujeme. V 15. minutě jsme se ujali vedení, po rohovém kopu se prosadil střelec Jirka Macák a tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu domácí ještě více přidali na důrazu a dostali nás pod tlak. V tuto dobu nás výrazně podržel brankař Vanýsek. Poté jsme hru vyrovnali a dostávali se i do brankových příležitostí. Macákovo lob skončil na břevně a Jášovo střela těsně nad. V poslední minutě na nás rozhodčí písknul trestný kop těsně za pokutovým územím a domácí hráč střelou pod břevno dokázal vyrovnat na konečných 1:1. Gól v poslední minutě mrzí, ale výsledek je spravedlivý. Kluci podali proti těžkému soupeři výborný výkon."