Zápas SK Dynamo - Slavia

Petr Požárek (trenér Dynama): "Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že soupeř vede tabulku se skóre 16:1. (10:1 Hořovice a 6:0 Liberec). Náše jarní utkání dopadlo lépe pro SKS 3:0. Začali jsme napadat soupeře v začátcích rozehrávky. Kombinační hru jsme zúročili prvním rohem, který jsme proměnili v branku, když si Pancíř chytře počkal na zadní tyči a nekompromisní hlavičkou zavěsil. SKS nás v některých fázích zápasu přehrávala kombinační hrou, ale my tahali za šnůrky tutovek. Třikrát jsme se hnali na brankáře (2x Matas, 1x Bartoš). Druhý poločas nás soupeř zatlačil na naší polovinu, ale znovu jsme se prosazovali brejky. Krásnými střelami ohrožoval branku soupeře Matas. Poté odpověděla SKS, kdy trefila břevno a míč se odrazil z brankové čáry ven. Z rychlé rozehrávky brankáře Rotbaura jsme zvýšili po individuální akci Matase na 2:0. V 53. minutě jsme inkasovali branku z rohu, který byl zapříčeněn zbrklostí obránců. Poděkování patří za nasazení a za to, že věří sami v sebe!"