Zápas SK Dynamo B - Jindřichův Hradec

Petr Požárek (trenér Dynama): "Soupeř byl o hlavu větší a o 6 kg těžší. Při rozestavení 3:5:2 jsme odebírali soupeři míče, které šli přes prostředek hřiště. Zde perfektně pracoval Procházka a kombinačně přehrávali soupeře s Matějákem a Kándlem. Protiútoky jsme zakládali po stranách , kde dobře pracoval Škoda a Krejčí, kteří podporovali útočné hroty Bartoše a Týnavského. Obrana nepustila soupeře k pořádné střele, kterou dirigoval Blažek s brankářem Rotbauerem. Během prvního poločasu jsme v určitých pasážích drželi míč na svých kopačkách v podobě deseti až patnácti přihrávek po sobě. Snažili jsme se o kombinační fotbal, který sklidil úspěch, především u diváků. Druhý poločas se hra zrychlila. Oběma týmům začaly propadat obranné linie. Z těchto braeků jsme dokázali díky střídajícímu Vejvarovi (3x) ohrozit branku. Ale pokaždé se předvedl hostující brankář. V 50.min utekl Vejvar a odrazem od brankáře se míč dostal k dobíhajícímu Kándlovi, který bez problémů proměnil 1:0. V závěru utkání jsme díky dvěma vynikajícím zákrokům domácího Rotbauera udrželi zaslouženou výhru."