Zápas SK Dynamo - Slavia

Mgr. Ivan Novák, trenér: "I v dalším jarním kole jsme hráli doma a naším soupeřem byl druhý celek tabulky - pražská Slavia. Na Slavii jsme podlehli 6:2. Celý první poločas se hrál vyrovnaný fotbal s minimem příležitostí na obou stranách. My měli výbornou možnost po standardní situaci, kterou zahrál velmi dobře Macho, ale hlavičkující Žyla netrefil branku. Hosté měli možnost po chybě Schloffa, naštěstí ten stačil chybu napravit. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy s přáním strhnout vítězsví na svoji stranu. Hrál se svižnější fotbal a přicházely i šance. Slavisté proměnili o jednu víc, a tak vyhrali. Myslím si, že jsme sehráli dobrý zápas a kluci, i když prohráli, nemusí věšet hlavy. Škoda jen těch neproměněných příležitostí. Svou první ligovou branku za Dynamo vstřelil Lukáš Nebor."