Zápas SK Dynamo - Teplice

Mgr. Ivan Novák, trenér: "V prvním jarním utkání byl naším soupeřem třetí celek tabulky. V Teplicích jsme podlehli 4:2. Hosté budou určitě bojovat o prvenství v české lize žáků. Zápas začal z obou stran opatrně, od 5. minuty začali získávat převahu hosté. My spoléhali na brejky a ve 14. minutě se kluci dočkali. Po spolupráci obou útočníků skóroval Jakub Čejka. Hosté byli viditelně zaskočeni, ale závěr poločasu patřil jim. Měli dvě možnosti ke skórování, ale neproměnili je. Druhý poločas probíhal za mírné převahy hostí, ale naše defenzíva pracovala velmi dobře. Všichni kluci zaslouží pochvalu za nasazení a nebojácnost. Pochvalu si zaslouží oba stopeři a útočníci. První ligové minuty má za sebou i nový hráč v kádru - Lukáš Nebor, který přišel z Lokomotivy ČB."