Zápas Nový Bydžov - SK Dynamo B

Zbyněk Jaroš (asistent trenéra Dynama): "Na utkání s posledním týmem tabulky jsme jeli s chutí prolomit tu špatnou sérii a konečně vyhrát, ale řekl bych, že při nás stojí v posledních zápasech velká smůla, jinak už to snad nazvat nejde. Začali jsme aktivně, ale z první útočné akce soupeře ve 12. minutě jsme dostali laciný gól a to samozřejmě v rozpoložení, v jakém jsme, udělalo s týmem své. Domácí hráli na brejky a těsně před poločasem dali druhý gól.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a po minutě hry Guláš po centru Cihláře snížil na 2:1 a vypadalo to dobře. Ovšem pak nás srazil zase nešťastný gól, kdy se míč ve vápně smolně po několika odrazech dostal přímo na nohu domácího hráče a ten lehce vstřelil branku. Naději vykřesal ještě Matoušek krásným gólem na 3:2, ale víc už jsme nedokázali, a to měl ještě tutovku Minář, ale nedal. Bohužel jsme tady prohráli, i když jsme byli lepším týmem, jen počet střel 8:17 v náš prospěch o tom jasně vypovídá. Sráží nás smolné a ušmudlané branky, kdy naopak mi se na branku hodně nadřeme. Potřebujeme jedno utkání, kdy se to vše zlomí a pak věřím, že ta série se otočí a budeme bodovat."