Zápas Jablonec - SK Dynamo B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "V předehrávaném utkání jsme si připomněli kvalitní podzimní výkony. Do sestavy se vrátili Holub, Sajtl a Koutný, do branky Jirkal a bylo to znát. Obrana pracovala téměř bezchybně a to co pošlo zlikvidoval výborný Jirkal. Pohyblivá záložní řada a důrazní oba útočníci dělali obraně domácích značné problémy. Do vedení jsme šli již v sedmé minutě když rohový kop zužitkoval Holub. Další naše šance měl Král a hlavně Sajtl, který třikrát střílel z malého vápna do brankaře Fendricha. Tlačili jsme celý poločas, Holub a Koutný nastřelili břevno, ala v poslední minutě po střetu Dvořáka s útočníkem domácích nařídil rozhodčí pokutový kop. Jirkal ale s přehledem tuto šanci chytil a výrazně nás podržel! Vyšel nám úvod druhého poločasu, po autovém vhazování Sajtla zvýšil střelou do šibenice Repa na 0:2. Domácí přidali a v šedesáté sedmé minutě kopali druhý pokutový kop, který Daníček proměnil. Vzápětí pronikl Kapias až do pokutového území domácích, kde byl faulován a penaltu proměnil Repa na 1:3. Po dalším faulu na Kapiase byl domácím vyloučen Mička a tak důležité vítězství jsme na horké půdě Jablonce s přehledem uhájili."