Zápas SK Dynamo B - Slavia Praha B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "V dohrávaném utkání s tradičním soupeřem nám vyšel úvod. Hned v úvodní minutě trefil Příhoda tyč slávistické branky a z následného rohu tentýž hráč otevřel skóre zápasu. V 11. minutě nás na druhé straně podržel Jirkal, když vyrazil příležitost Pospíšila. Slavii hrála velmi dobře dvojice záložníků Šrámek a Pospíšil a po jejich akci snižoval ve 28. minutě Grohol na 2:1.

Úvod druhého poločasu poznamenal zkrat hostujícího Šrámka, který bez míče nakopl Repu a byl vyloučen. Kuriozně toto vyloučení přineslo náš útlum a Slavia měla více ze hry. Naopak tento náš útlum trval pouze deset minut a pak jsme se vrátili k naší aktivní hře. Šance zvýšit měli Repa, Dvořák a Kapias, gólmana Malinu ale překonat již nedokázali."