Zápas SK Dynamo B - Liberec

Jiří Vlček (trenér Dynama): "Hosté po podzimní části soutěže aspirují na postup do 1.dorostenecké ligy, a tak v utkání byli favority. Do utkání jsme vstoupili se snahou o aktivní ofenzivní presink, který nám vycházel celou úvodní půlhodinu. Hned z první standardní situaci jsme šli do vedení, když rohový kop Koutného proměnil Příhoda ve vedoucí branku. Liberec byl viditelně zaskočen, vytvářeli jsme si další šance, bohužel pro nás po střele Kapiase vykopával obránce Novotný míč branky za již překonaným Kobrem, své dvě vyložené příležitosti nevyužil Němec. Po odehrané půlhodině se začala výrazně prosazovat záložní řada Liberce a bylo před naší brankou pořádně horko! zvláště výborný Vojta byl k neudržení. Naštěstí pro nás jedinou branku, kterou po jeho akci vstřelil Suk, rozhodčí pro ofsajd neuznal. Drtivý tlak přinesl i dvě žluté karty pro Marhouna a Dvořáka za fauly.

Do druhého poločasu jsme šli z úkolem vrátit se hře z úvodu utkání a to se nám podařilo. Při jednom průniku agilního Macka obrana Liberce faulovala a z nařízeného přímého kopu našel Koutný ve vápně Holuba, který nadvakrát překonal Kobra podruhé. O pět minut později nastřelil v našem vápně Vojta ruku Dvořáka a z nařízené penalty snížil Krystana na 2:1. Drama odmítl střídající Vokatý, který po krásné akci Kapiase zvýšil na konečných 3:1. Zasloužené vítězství nad kvalitním soupeřem."