Zápas SK Dynamo - Olomouc

Martin Frantík (asistent trenéra): "Přijel k nám soupeř, který by se dostal do čela ligové tabulky, kdyby s námi bodoval. Hosté, podle mého názoru, hrají nejlepší a nejpohlednější fotbal v soutěži. Věděli jsme, že díky jejich otevřenému pojetí hry se budeme dostávat do brejků a tak se taky stávalo. Už ve 12. minutě se Timm dostal po pěkném uvolnění od Reina do šance, kterou s přehledem proměnil. Ve 20. minutě se situace opakovala, kdy mu přihrávku předložil kapitán Šimánek a Timm dal svojí druhou branku. Půle tak 2:0. V druhé půli si hosté vypracovali trvalý tlak, který ale dobře zorganizovaná obrana zvládla a dobrým přechodem přes zálohu se naskytly dvě stejné situace, kdy Timm obešel dva hráče a předložil dvě gólové přihrávky Reinovi, který nezaváhal. Rein mohl přidat ještě dvě branky, kdy byl sám před brankařem. Nejprve chtěl obejít i brankaře, ten ho ale vychytal, po té po přihrávce od Sajtla trefil břevno. A opět se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš! Hosté ještě měli možnost penalty, kterou však dobře chytající Vlk pokryl. Stálo při nás i trochu štěstí, když ještě nastřelili břevno. Poslední šanci zápasu měl Sajtl, kdy to vzal na sebe, ale branku přestřelil. Veledůležité tři body tak zůstaly doma. Kluci si ukázali, že hrát se dá s každým soupeřem, ale musí chtít celý tým, tak jako dnes."