Zápas Zlín - SK Dynamo

Martin Frantík (asistent trenéra): "Zápas se mi hodnotí velmi těžce. Ztratili jsme jasně vyhrané utkání, kde jsme byli lepším týmem a od začátku to dokazovali. Kluci jezdili jak se říká po zadku a díky tomu si vypracovali několik slibných situací. V 29. minutě jsme se ujali vedení, kdy se po Svobodově centru hlavou trefil dobře hrající Novák. Následovala střela Svobody, kterou brankář vyrazil před sebe, ale nedokázali jsme míč dorazit do odkryté branky. Pak přišla nádherná akce Sajtla, který přihrával ze strany do vápna, kde jsme měli 3 hráče, bohužel se ani jeden nedostal k zakončení. Domácí v první půli měli jen jednu střelu na branku a tak půle byla 1:0 pro nás. Jediné naše zaváhání Zlín využil a během dvou minut stav otočil, kdy jsme jim strašnými chybami prakticky obě branky nabídli. My ale i přesto byli pořád lepší a přišly i šance, Svobodova střela těsně minula branku. Timm vystřelil, branku však netrefil. Následovalo několik rohů. Ke střele se dostali ještě Bakala, Sajtl a Leština, bohužel bez branky. Utkání se druhým Zlínem je pro nás zklamáním. Kluci ale hráli na hranici sebeobětování a za předvedenou hru je musíme jen pochválit. Bohužel dostáváme strašně laciné branky."