Zápas SK Dynamo - Sparta

Martin Frantík (asistent trenéra): "Přijel k nám soupeř, který vede ligu s přesvědčivými výsledky. Věděli jsme, že nesmíme hrát otevřenou partii, vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a využívali rychlých přechodů do útoku. Hosté velmi dobře kombinovali, ale takřka všechny jejich útoky končily na naší zorganizované obraně a když už se jim podařilo přes náš blok projít, tak nás podržel brankář Vlk. Po standartce přišlo stažení a následoval pokutový kop, který v klidu proměnil dobře hrající Smolen. Půle tedy 1:0, věděli jsme, že hosté se pokusí o rychlý nástup, ale byli jsme to my, kdo se v první minutě druhé půle dostal do vyložené šance, kdy hlavičkoval na zadní tyči Leština, brankář vyrazil a dorážející Smolen neprostřelil soupeře. Hosté si vytvořili tlak dobrým pohybem, ale nám se naskytovaly příležitosti na brejk a po jednom z nich šel Svoboda do vápna přes obránce, který ho zastavil jen za cenu faulu. Následovala druhá penalta, kterou proměnil Rein. Mohli jsme zvýšit, kdy po krásné akci následovala finální přihrávka Smolena na nabíhajícího Reina, který nastřelil tyč. Hosté si vytvořili několik příležitostí, ale proměnili jen jednu na kterou jsme vzápětí odpověděli zvýšením na 3:1 brankou Leštiny . Dnes nejde vyzdvihnout jednotlivce, ale za nasazení, bojovnost na hranici sebeobětování musíme pochválit celý tým a ukázali jsme si, že jako tým můžeme porazit kohokoliv! Body tak zůstaly zaslouženě doma!"