Zápas Bohemians - SK Dynamo

Jiří Vlček, trenér: "Domácí v tomto utkání měli v případě vítězství šanci dostat se do čela tabulky mladšího dorostu. Narazili však na náš doposud nejlepší výkon v soutěži. Prakticky se dostávali na naši polovinu jen díky dlouhým výkopům brankaře Hlavatého, jinak jsme je tam nepustili. Po našich slabších posledních výkonech a výsledcích jsme přestavěli sestavu, zvolili jsme rozestavení s pěti záložníky. A tato změna v tomto utkání se silnými domácími dokonale vyšla. Dlouhé výkopy byly pro výborné stopery Slámu s Dvořákem snadnou kořistí, za celý zápas neprohráli snad ani jednu hlavu. V záložní řadě jeden hráč navíc se ukázal jako rozhodující. V týdnu Bohemians rozdrtili ml. dorost Zlína 5:0, právě díky hře své zálohy, my jim v tomto utkání nedovolili nic. Do vedení jsme mohli jít již v prvním poločase ve třicáté minutě, kdy Sajtl utekl až k brankové čáře a jeho zpětnou přihrávku zakončoval Příhoda vedle. Vzápětí se v pokutovém území domácích uvolnil Rein, jeho bomba do prázdné branky trefila Příhodu.

Do druhého poločasu domácí vystřídali se snahou zvrátit vývoj hry. Naše hra však měla stejné skvělé paramety jako v prvním poločase, a tak se hrál vynikající fotbal.´V šedesáté minutě utkání zahrával Tlapák trestný kop na Reina, ten pronikl s míčem až do pokutového území domácích a z jeho přihrávky otevřel skóre zápasu Příhoda - 0:1. Vzápětí přišla však chyba Macka a jen díky výbornému zákroku Čápa domácí nevyrovnali. Macek svoji chybu napravil o deset minut později, kdy pronikl přes celé hřiště, přihrál Repovi a z Repovy přihrávky přidal Rein druhou naši branku a prakticky utkání rozhodl. Zasloužené vítězství přišlo po našem nejlepším utkání jara!"