Desáté místo ligové tabulky uhájili fotbalisté starších žáků U15, kteří na domácí půdě remízovali s Příbramí 1:1. Jihočeši ale určitě pomýšleli v souboji se sedmým celkem na víc. Hned ve 14. minutě se dostali díky Neborovi do vedení, Středočeši ale dokázali hned za pět minut vyrovnat. "I ve druhém poločase jsme měli několik velkých možností ke změně skóre, ale branka už nepadla. Myslím si, že jsme k vítězství měli blíže," řekl po zápase trenér žáků Ivan Novák.

Mladší žáci U13 v nejvyšší soutěži sice udrželi osmé místo tabulky, s vysokou prohrou 1:4 ale nemohl být trenér Pavel Pulec spokojen: "Na začátku utkání jsme si sice vytvořili tlak, bohužel ze dvou vyložených šancí se nám branku dát nepodařilo," krčil rameny kouč týmu, který následně do konce poločasu třikrát inkasoval. Ve druhé části hry se do střelecké listiny sice zapsal Steinocher, na zvrat v zápase bylo ale již pozdě.