Úspěšný víkend mají za sebou mládežnické týmy Dynama, kterým se herně i výsledkově dařilo. Největšího úspěchu dosáhli starší žáci na hřišti Sparty, kde vyhráli 2:1. Plný bodový zisk si připsali i starší dorostenci v celostátní i české lize dorostu.

U19 - Dorostenci si poradili i s Brnem
SK Dynamo U19 - 1. FC Brno U19 2:0 (2:0)
Branky Dynama:
Vokatý 2.
Sestava: Schopf - Sajt, Sláma, Paldán, Koutný, Repa, Rein (85. Pösinger), Král, Svoboda (89. Macek), Novák, Vokatý ( 70. Chytrý).
Hodnocení: Starší dorostenci Dynama navázali na bodový zisk ze hřiště Příbrami a na Složišti porazili i tým Brna v poměru 2:0, když se dvakrát prosadil Tomáš Vokatý. "Dokázali jsme potvrdit body z Příbrami a zcela zaslouženě zvítězili," řekl po zápase asistent trenéra Martin Frantík.

U18 - Béčko dorostu rozstřílelo Most
SK Dynamo U18 - Baník Most U18 5:0 (4:0)
Šťastný 3, D. Němec 2
Sestava:
Beránek – Posinger (76. Rozhoň), Dvořák, Průcha, Macek (46. Wohlgemuth) – Troup (68. Prášek), Černoch, Chytrý (54. Schmidt), Šťastný, Benda – D. Němec
Hodnocení: Nečekaně lehce si poradili starší dorostenci v české lize dorostu doma s Mostem, který porazili vysoko 5:0. Střelcem zápasu byl Filip Šťastný, který dal tři góly. "I za rozhodnutého stavu jsme pokračovali v aktivní a pro diváky i atraktivní hře, kterou jsme korunovali krásnou akcí zakončenou pátou brankou," pochvaloval si po zápase trenér Kamil Tobiáš.

U17 - Remíza mladšího dorostu s Brnem
SK Dynamo U17 - 1. FC Brno U17 1:1 (0:1)
Branka Dynama:
Šuba.
Sestava: Trnka - Kabele, J. Novotný, Šuba, Malý - Minář, Radouch (36. Čadek), Slavík, Mravec - Šergl (55. Kodras), Cihlář (66. Lerch).
Hodnocení: Již čtvrté utkání v řadě neprohráli fotbalisté mladšího ligového dorostu, kteří na domácím hřišti uhráli remízu s Brnem 1:1, když se střelecky prosadil Šuba. Tentokrát to ale Jihočeši neměli lehké, museli dotahovat vedení hostů z prvního poločasu. "Vyrovnání jsme se dočkali v 72. minutě, kdy Malého trestný kop odvrátila obrana Brna k volnému Šubovi, který trefil pravý horní roh Jurákovy branky," řekl po zápase trenér týmu Jiří Vlček.

U16 - První výhra béčka mladšího dorostu
SK Dynamo U16 - Baník Most U16 4:1 (2:1)
Linhart 2, Čejka, Žyla.
Sestava: Hajdušek - Kolář, Kebl, Schloff, Fajtl - Kadula, Staněk (53. Cettl), Žyla, Čejka - Linhart (58. Kolafa), Růžička (56. Růžička).
Hodnocení: Nejmladší dorostenci Dynama uspěli v zápase 7. kola české ligy dorostu, když na domácím hřišti rozstříleli Baník Most vysoko 4:1. "Jako trenér mám radost nejen z prvního "dorosteneckého" vítězství, ale hlavně z předvedené hry," řekl po zápase spokojený kouč Ivan Novák.

U15 - Žáci naplno bodovali na Spartě!
AC Sparta Praha U15 - SK Dynamo U15 1:2 (0:2)

Sestava:
Coufal - Vít, Bednář, Šumský, Podráský - Svoboda, J. Held (60. Křiváček), Funda (68. Myšák), Jenne - Horák, M. Held (65. Kocar)
Hodnocení: Velkého úspěchu dosáhli fotbalisté starších žáků, kteří získali tři body na horké půdě pražské Sparty. "V tomto zápase jsme podali především v prvním poločase zodpovědný výkon a zisk tří bodů jsme si zasloužili," řekl po zápase trenér týmu Martin Wohlgemuth.

U14 - Vysoké vítězství béčka žáků ve Vejprnicích
Vejprvnice U15 - SK Dynamo U14 0:4 (0:2)
Branky:
Říha, Hála, Zajíc, Máca.
Sestava:
Sobolík - Řehák, Mlýnek, Hlaváč (15. Tomášek), Říha - Houra, Hála, Janoch, Máca - Přibyl (42. Hrachovec), Steinocher (36. Zajíc)
Hodnocení: Dva góly v prvním a další dva ve druhém poločase zaznamenalo béčko starších žáků na hřišti Vejprvnic, kde nakonec tým Pavla Pulce vyhrál vysoko 4:0. "V úvodní čtvrthodině byli sice aktivnější domácí, zbytek zápasu ale patřil již našemu týmu," řekl po zápase trenér starších žáků.

U13 - Pražská Sparta nad síly mladších žáků
AC Sparta Praha U13 - SK Dynamo U13 4:2 (2:1)
Chylík, Matas.
Sestava:
Rotbauer - Štěpánek (40. Pancíř), Škoda, Blažek, Havel - Bartoš (30. Fořtr), K. Kadlec, Vacek, Krejčí (30. Týnavský) - Chylík (40. R. Kadlec), Matas
Hodnocení: První porážku v sezoně zaznamenali fotbalisté mladších žáků, kteří na hřišti Sparty prohráli 2:4. "Báli jsme se hrát, báli jsme se něco vytvořit, ale hlavně jsme nechávali soupeři hrozně času a volného místa na jejich kombinační hru. Pro nás to bude určitě ponaučení," řekl po zápase trenér týmu Tomáš Maruška.

U12 - Mladší žáci B vyhráli ve Vejprnicích
Vejprnice U13 - SK Dynamo U12 0:2 (0:1)
Macák, Tomek
Sestava:
Vanýsek (25. Luksch) - Soukup (35. Kroutil), Hric, Jáša, Novák - Tomek, Procházka, Rottenborn (40. Malý), Samek (35. Štifter) - Brtna (37. Matoušek), Macák
Hodnocení: Další tříbodový zisk si na své konto připsali mladší divizní žáci, kteří vyhráli ve Vejprnicích 2:0. "Od úvodu se nám moc nedařilo, kluci se snažili, ale míč nás první poločas moc neposlouchal, ale nakonec se nám podařilo vstřelit branku, kterou pět minut před koncem prvního poločasu vstřelil Jirka Macák," řekl o zápase trenér Týmu Radim Pouzar.