Nejúspěšnějším mládežnickým týmem víkendu byl starší ligový dorost, který na domácím hřišti rozstřílel Bohemians 1905 vysoko 4:0. Z vítězství se radovali proti stejnému soupeři i mladší dorostenci a plný bodový zisk v české lize dorostu zaznamenali i dorostenci U18, kteří porazili pražský Motorlet.

U19 - Vysoká výhra staršího dorostu
SK Dynamo U19 - Bohemians 1905 U19 4:0 (2:0)
Branky Dynama:
Rein, Svoboda, Repa, Novák.
Sestava:
Schopf - Pösinger, Sláma, Holub, Koutný, Svoboda (69. Kapias), Král, Repa, Rein (88. Vokatý), Sajtl, Novák (78. Němec).
Hodnocení: Prvoligový dorost na domácím hřišti neponechal nic náhodě a v zápase s Bohemians 1905 vyhrál vysoko 4:0, když se prosadili Rein, Svoboda, Repa a Novák. "Kluci předvedli velmi kvalitní výkon podpořený mnoha pohlednými akcemi. Celé mužstvo si sáhlo na dno a hrálo jako celek. Tři body tak zůstaly zaslouženě doma," řekl po zápase asistent trenéra Martin Frantík.

U18 - Tři body ze zápasu s Motorletem
SK Dynamo U18 - Motorlet Praha U19 2:1 (1:0)
Jindra 2
Sestava:
Liška (53. J. Vokatý) – Dvořák, Průcha, T. Vokatý, Benda – D. Němec (84. Prášek), Černoch, F. Němec, Kapias, Hájek (69. Chytrý) – Jindra (90. Vlk)
Hodnocení: Po vítězství na hřišti Slavie si fotbalisté staršího dovozního dorostu připsali další vítězství, když doma na Složišti porazili o rok starší hráče Motorletu 2:1. Střelcem zápasu byl Tadeáš Jindra, který zaznamenal dvě branky. "Bylo to velmi bojovné a tvrdé utkání na těžkém terénu, ale naši hráči si s tím dokázali poradit a myslím si, že za nasazení a bojovnost, jsme zaslouženě vyhráli," řekl po zápase trenér Kamil Tobiáš.

U17 - O výhru se postaral Radouch
SK Dynamo U17 - Bohemians 1905 U17 1:0 (0:0)
Branka Dynama:
Radouch.
Sestava: Beránek - Kabele, Novotný, Čadek, Malý - Radouch, Slavík, Dvořák, Mravec - Minář (78. Kodras), Nebeský (40. Cihlář, 78. Lerch).
Hodnocení: Velmi vyrovnaný zápas se šťastným koncem odehráli fotbalisté mladšího dorostu U17 na domácím hřišti s Motorletem. "Utkání se sousedem v tabulce bylo jako den a noc. Zatímco první poločas se hrál plně v režii Bohemky, druhý poločas se hrál podle našich not," hodnotil zápas trenér Vlček, jenž mohl být nakonec spokojen - jeho tým po gólu Radoucha vyhrál nad Motorletem 1:0.

U16 - Motorlet o gól lepší než Dynamo
SK Dynamo U16 - Motorlet Praha U17 1:2 (1:1)

Branka Dynama: Čejka
Sestava:
Maruška - Fajtl, Kebl, Schloff, Straka (69. Macho) - Růžička (41. Kolafa), Heller (65. Hrabík), Staněk, Cettl (41. Nebor), Čejka - Wermke
Hodnocení: Smolný zápas odehráli hráči mladšího dorostu U16, kteří na domácím hřišti v české lize dorostu prohráli s Motorletem 1:2. "Sehráli jsme celkem nešťastný zápas. Zaspali jsme začátky obou poločasů, ve kterých soupeř skóroval. My nevyužili ke konci velkou možnost k vyrovnání. Soupeř dal o jeden gól více a tak vyhrál asi zaslouženě," řekl po zápase trenér Ivan Novák.

U15 - Starší žáci zaváhali na Motorletu
Motorlet Praha U15 - SK Dynamo U15 2:0 (1:0)
Sestava:
Coufal - Vít (Vopelka), Bednář, Kocar, Křiváček - Svoboda, J. Held, Šumský (68. Mišák), Jenne - Funda, M. Held (Podráský).
Hodnocení: Osmizápasová šňůra bez prohry starších žáků skončila na hřišti Motorletu, kde tým pod vedením Martina Wohlgemutha prohrál 0:2. "V tomto zápase se nám proti důraznému soupeři příliš nedařilo. Domácí využívali svoji výškovou převahu a přehrávali nás hlavně při standardních situacích," řekl po zápase trenér, jehož svěřenci si i přes porážku udrželi druhé místo ligové tabulky.

U14 - Jihočeské derby vyhrálo Dynamo
Tatran Prachatice U15 - SK Dynamo U14 2:3 (0:2)
Janoch, Švantner, Hála
Sestava:
Pavelec - Řehák, Tomášek, Hlaváč (55. Hlaváč), Zajíc - Hrachovec (48. Máca), Rytíř (35. Přibyl), Janoch, Houra (35. Říha) - Hála, Švantner
Hodnocení: Velmi dobrou první polovinu utkání odehráli fotbalisté Dynama na hřišti Prachatic, kde v úvodu druhého poločasu vedli po trefách Janocha, Švantnera a Hály již 3:0. "Posledních dvacet minut nás ovšem soupeř přitlačil a jen těžko jsme se dostávali z naší obranné poloviny. Prachatice si ze svého tlaku dokázaly vytvořit několik brankových příležitostí. Nakonec jsme ale se štěstím vítězství uhájili," řekl po zápase trenér Pavel Pulec.

U13 - Debakl na Motorletu
Motorlet Praha U13 - SK Dynamo U13 4:0 (2:0)
Sestava:
Luksch – Havel (50. R. Kadlec), Němec, Blažek (20. Škoda), Fořeter (30. Štěpánek) – Bartoš, K. Kadlec, Vacek, Krejčí (30. Týnavský) – Matas (50. Bauer), Chylík
Hodnocení: Prvoligoví mladší žáci zápas na hřišti jednoho z nejhorších týmů týmů soutěže překvapivě propadli a prohráli vysoko 4:0. Jihočeši byli sice lepší v úvodu obou poločasů, v dalším průběhu hry ale za svým soupeřem zaostávali a čtyřikrát inkasovali. Předvedená hra i výsledek byly pro všechny v okolí týmu velkým zklamáním.

U12 - Vysoká porážka divizních žáků
Tatran Prachatice U13 - SK Dynamo U12 6:1 (4:0)
Macák
Sestava:
Vanýsek - Řehoř (40. Soukup), Malý (31. Kroutil), Jáša, Hric - Samek (40. Tomek), Procházka, Rottenborn (40. Novák), Štifter - Brtna (31. Macák), Matoušek
Hodnocení:
Přestože mladší divizní žáci utrpěli na hřišti vedoucího týmu tabulky vysoký debakl 1:6, byl trenér s výkonem svých svěřenců spokojený. "Výsledek vypadá hrozivě, ale kluky jsem po utkání pochválil, protože jsme hráli fotbal, o který se snažíme po celou sezónu, ale vyspělejší a starší soupeř nám vždy dokázal míč sebrat nebo ukopnout," řekl po zápase trenér žáků Radim Pouzar.