Slušný výkon, leč žádný bodový zisk. Juniorka českobudějovického Dynama prohrála v Jablonci 2:4 a ze severu Čech se vrátila bez bodového zisku. Gólově se v černobílém dresu prosadili pendlového z áčka Lazar Sajčič a Vojtěch Gebert.

Oba celky měly své výběry doplněné o několik hráčů z A-týmů. Za domácí naskočili Kubista, Pleštil či Sobol, dres českobudějovické juniorky oblékli Řezáč, Wermke, Gebert nebo Sajčič. A bylo to Dynamo, které bylo v úvodu utkání aktivnější. Efekt však územní převaha nepřinesla. V deváté minutě totiž otevřel skóre Tomáš Čvančara. Zaslouženého vyrovnání hosté dosáhli v 18. minutě, kdy se prosadil Lazar Sajčič. Nerozhodný stav platil jen osm minut. Jablonecké vrátil do vedení Miloš Kratochvíl a zdálo se, že se půjde do kabin za stavu 2:1. Jenže velmi důležitý a nakonec i vítězný gól vstřelili Severočeši v poslední minutě prvního dějství, kdy Tomáš Čvančara skóroval podruhé v utkání.

Povzbuzení domácí vstoupili aktivněji do druhého poločasu, ale gólově se tentokrát neprosadili. Novou naději vnukl Dynamu po hodině hry Vojtěch Gebert, když přesně zakončil pěknou kombinační akci. Českobudějovická juniorka lačnila po vyrovnání, ale nepodařilo se jí srovnat stav. Jablonec naopak v 77. minutě ztvrdil své vítězství 4:2 brankou Vojtěcha Kubisty. Závěr si domácí pohlídali a připsali si do tabulky tři body.