Po triumfu nad Bohemians se Dynamo ve 21. kole FORTUNA:LIGY představilo na hřišti Mladé Boleslavi a doufalo, že se mu podaří přidat do tabulky další bod. A přesně to se povedlo. Jihočeši dokráčeli po gólech Čoliće a Králika k remíze 2:2.

O něco aktivněji vstoupila do utkání domácí Mladá Boleslav, která se hned od úvodních minut tlačila do blízkosti svatyně Českých Budějovic. Problémy dělal hostující obraně zejména aktivní Kušej, který nejprve neuspěl, ve 13. minutě se ale jeho snaha proměnila v branku. O úvodní gól se Vasil Kušej po brejku, kterému předcházela chyba obrany hostů, pas domácích a klička kolem brankáře Janáčka.

Zanedlouho to mohlo být z pohledu Dynama ještě horší, Mladá Boleslav ale žádnou ze svých šancí nedokázala přetavit v další branku. V 16. minutě přestřelil branku ve vynikající příležitosti Ladra, ten samý hráč za dalších dvacet orazítkoval jen tyč. A tak udeřilo před poločasem Dynamo. Z pokutového kopu po ruce jednoho z domácích fotbalistů, kterou posvětilo video, se prosadil ve 44. minutě Benjamin Čolić. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Dynamo se na startu druhého dějství chtělo poučit z chyb v tom prvním a začalo aktivně. Jenomže v 58. minutě přišla pohroma v podobě druhého gólu Boleslavi. Ten měl na svědomí Vojtěch Kubista, který překonal gólmana Dynama střelou zpoza pokutového území. České Budějovice se hnaly za vyrovnáním, to ale dlouho nepřicházelo. Dočkaly se až v 78. minutě díky hlavičce Martina Králika. Kapitán jihočeského výběru si naskočil na rohový kop a srovnal na konečných 2:2.

Tomáš Zápotočný (trenér Dynama): "Musím říct, že dnešní výkon se mi nelíbil. Zaspali jsme prvních 30 minut, po vystřídání Mršiće se to zlepšilo. Remíza je spravedlivá, proměnili jsme standardku, penaltu, musíme být s bodem spokojení."

Pavel Hoftych (trenér Boleslavi): "Měli jsme několik šancí, v prvním poločase jsme měli do 20. minuty vést 3:0 a zápas by se vyvíjel jinak. Po vyrovnání jsme šli zase do vedení, neproměnili jsme další šance. Jsme zklamaní, že jsme to nedotáhli do vítězství. Přestože respektuji sílu Budějovic, které mají silný tým."