První zápas kalendářního roku 2020 fotbalistům Dynama totálně nevyšel. Jihočeši v kombinované sestavě nestačili na druholigovou Viktorii Žižkov, které podlehli vysoko 1:7. Jedinou branku Dynama zaznamenal z penalty Ivo Táborský.

Jihočeši do zápasu nevstoupili špatně a v úvodu prvního poločasu měli několik slibných příležitostí. V úvodní půlhodině se ale nedokázali prosadit Schranz, Ledecký a ani Čavoš a jak už to bývá, následovat trest. Hosté z Prahy se totiž na přelomu první půlhodiny dvakrát rychle za sebou prosadili Bezdičkou a Divišem, čímž Jihočechy zcela zaskočili.

Pokud se dá první poločas hodnotit jako nepovedený, ten druhý byl pak zcela katastrofální. S chutí hrající Žižkov totiž své vedení postupně navyšoval a po gólech Szotkowskiho a dvou Nabijeva to bylo v 61. minutě už 0:5! Pak sice dokázal snížit z pokutového kopu Ivo Táborský, avšak poslední dvě slova měli opět hosté, za které se prosadili znovu Nabijev se Szotkowským. Viktorka Žižkov tak na jihu Čech vyhrála drtivě 7:1!