Závěr sezony béčko prožilo doma na jihu Čech, před vlastními fanoušky a s vítěznou náladou. V závěrečném 30. kole České fotbalové ligy přivítalo na Složišti fotbalisty Králova Dvora a porazilo je jednoznačně 3:0. O góly se postarali Jan s Petrem Zíkovými a Sebastien Böhm.

Po nepovedeném předposledním kole, kdy Dynamo vysoko prohrálo na hřišti Motorletu Praha, byla v Českých Budějovicích k vidění více než povedená derniéra. Dynamo ve 30. kole České fotbalové ligy přejelo Králův Dvůr, vyhrálo 3:0 a v nekompletní tabulce třetí nejvyšší české soutěže se posunulo na dvanácté místo.

Závěrečný zápas sezony rozjeli svěřenci kouče Dušana Žmolíka tím nejlepším možným způsobem. Už ve 3. minutě se prosadil Jan Zíka a poslal Dynamo do vedení. To hájil jihočeský klub celý poločas a podobně jako na startu prvního i ve druhém zasadilo soupeři ránu. Druhou branku obstaral Petr Zíka ve 47. minutě a svému týmu dal klid na kopačky.

Ani to ale ještě nebylo vše. Šancí mělo Dynamo hned několik a jedna z nich se v 78. minutě přetavila v gól číslo tři. Na svědomí ho měl střídající Sebastien Böhm. České Budějovice v poklidu zvládly poslední kolo a došly si pro tři body.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): „K zápasu jsme se chtěli postavit se vší vážností a zvládnout ho. Z toho pohledu jsme splnili to, co jsme si před zápasem řekli. Navíc jsme uhráli nulu. Úspěšné jaro jsme zakončili dobrým výsledkem.“