Velice kvalitní utkání sehráli českobudějovičtí fotbalisté proti Příbrami. Jihočeši byli prvoligovému celku více než vyrovnaným soupeřem a nakonec se oba celky rozešly smírně. Středočeši vedli po gólu Průchy z 20. minuty, dvacet minut před koncem ale vyrovnal střelou zpoza vápna Peter Grajciar.

Dynamo už tentokrát nehrálo na dvě jedenáctky, oba celky střídaly v průběhu druhé půle. Aktivněji začali za vytrvalého sněžení domácí, po pár minutách pálil Ledecký a gólman Kočí si připsal jistý zákrok. Záhy zahrozila i Příbram, po nepřesné malé domů Helešice zahodil šanci Keita. Pak krásným pasem za obranu Provod vyslal do šance Táborského, který ale sám před brankářem nechal vyniknout pouze muže v rukavicích v příbramské brance.

Aktivní Dynamo zmrazila dvouminutovka hry. Nejprve po ztrátě Havelky a centru Antwi hlavičkoval Keita jen těsně vedle. Záhy si míč navedl na střelu Petr Průcha a jeho pokus zapadl přesně k tyči. Jihočeši se brzy oklepali a tlačili se za vyrovnáním. Celkově se hrál velice dobrý fotbal, oba týmy chtěly útočit. V závěru poločasu opět zahrozil prvoligový celek, opět v dvojitém balíčku. V krátkém časovém sledu pálili Voltr a Keita, gólman Staněk se vždy zaskvěl.

Po pauze tempo hry i vinou střídání postupně klesalo, stále se však hrál velice dobrý zápas. Zkraje druhého dějství měl domácí Provod a Wermke prováhali vhodné momenty k zakončení, a tak ze slibných možností nebylo nic. Jihočeši měli o něco větší touhu po vyrovnání, Ledeckému se však ještě po Grajciarově centru skórovat nepodařilo.

Byl to až v 70. minutě právě bývalý příbramský středopolař Peter Grajciar, který zařídil remízový výsledek. Před jeho brankou udělal velký kus práce Ledecký, který podržel míč a Grajciar následně takovou skrytou střelou pokořil Kočího. Už se zdálo, že se oba celky rozejdou smírně, nikdo se nikam nehrnul. Až v samotném závěru po rohovém kopu Grajciar našel volného Nováka, který ale sám před Kočím nedokázal přesně zakončit. Dynamo se tak s Příbramí rozešlo 1:1.

David Horejš (trenér Dynama): "Jsme spokojeni. Jedinou kaňkou jsou neproměněné příležitosti, které jsme zahodili. Hrál se dobrý fotbal, Příbram potvrdila svoji kvalitu. Ale my jsme odehráli dobrý výkon a byli rovnocenným soupeřem. Škoda jen těch šancí. Drobný zdravotní problémy měli Mršič a Martan, proto nehráli. Křížek absolvoval trénink, zápas chytal ve středu."