Poměrně nudný první poločas vystřídala skvělá podívaná s krásným koncem pro domácí. Starší dorost Dynama prohrával s Příbramí od 55. minuty, ale do čtvrt hodiny dokázal vývoj skóre otočit. V posledních deseti minutách si Příbram vytvořila tlak a zaslouženě srovnala. Jenže poslední slovo měli domácí. Z poslední akce zápasu se trefil kapitán Rostislav Tomek a strhl velká euforii na straně černobílých.

Úvod utkání nenabídl atraktivní podívanou, oba celky si hlídaly zadní vrátka a ani jeden z týmů se nedostával do slibných možností. V osmé minutě to z přímého kopu zkusil Rostislav Tomek, Berana ale nezaskočil. Po půl hodině hry se do zajímavé pozice dostal Polidar, jeho ostrou ránu obětavě zablokoval ve skluzu jeden z domácích. Posledních pět minut první půle patřilo Příbrami. Středočeši tlačili na soupeře, v největší šanci selhal Ayong.

Ve druhém poločase si diváci přišli na své a to zejména Ti domácí. Vše začalo v 55. minutě, kdy Petr Janota využil nedorozumění budějovické obrany a překonal Luksche střelou na zadní tyč - 0:1. Druhou branku mohl přidat Polidar, ale Luksch skvěle zasáhl. Hned z následující akce se do vápna prodral Kalousek a stoper Vávra ho fauloval. Nařízenou penaltu pohodově proměnil kapitán Rostislav Tomek - 1:1. Otočit vývoj skóre se podařilo mladíkovi Martinu Šplíchalovi. Nepřesný přímý kop se k němu odrazil a talentovaný střelec napálil míč do branky - 2:1. V závěrečných deseti minutách Příbram zatlačila na soupeře a dokázala vyrovnat. Na centr z levé strany si naskočil Karsten Bastian Ayong a bylo srovnáno - 2:2. Vše směřovalo k remíze, ale rychlé přečíslení Dynama rozhodlo o třech bodech. Kalousek dobře zatáhl míč, předal ho Tomkovi, který prostřelil Berana a SCM Složiště vybouchlo radostí - 3:2. Starší dorost tak vyválčil výhru nad Příbramí.