První ze dvou nedělních utkání se Znojmem českobudějovičtí fotbalisté nezvládli, když neudrželi nadějný náskok a svém soupeři podlehli 3:4. Po poločase vedlo Dynamo 2:0 po gólech Hály a Redzepiho, ale Znojmo manko smazalo. Když pak Jihomoravané dokázali dvěma góly odpovědět na zásah Chmela, tak černobílým už nezbyly síly na další zvrat ve skóre.

Do prvního nedělního utkání se Znojmem naskočili Jihočeši s Goranem Antunovičem v sestavě. V úvodu hrozili zejména Jihočeši, aktivní Redzepi však pokazil dvě rychlé akce. Z trestného kopu to po čtvrthodině zkoušel Benát, ale jeho parádní střela skončila jen těsně mimo. Blízko branky byl novic Antunovič, ale jeho dalekonosná střela skončila na tyči.

Domácí se dočkali o chvíli později, kdy se odražený míč dostal k Janu Hálovi, který přesnou střelou k tyči otevřel skóre. O pár minut později se černobílí radovali podruhé. Benátův roh neudržel brankář Doleček a pohotový Haris Redzepi ho doklepl do sítě. Po půli tak Dynamo vedlo 2:0.

Po změně stran však Jihočeši o vedení přišli. V 52. minutě propadl dlouhý míč až na zadní tyč, zde Jasanský neuhlídal střídajícího Nermina Crnkiče, který zavěsil. O dvě minuty později se míč dostal na hranici vápna proti noze pro Petra Karschnera, jenž vyvěsil míč pod břevno. Záhy mohli Jihočeši získat vedení zpět, ale Jasanského hlavička se pouze otřela o tyč.

Jihočeši se vrátili do vedení v 76. minutě, kdy se šikovně uvolnil Rastislav Chmelo a chladnokrevně uklidil míč do sítě. Jenže brzy na to odpověděli hosté dvěma góly. Nejprve domácí neubránili trestný kop, míč se dostal k Alaca Alimu, který prostřelil Daňka. Pět minut poté se ve vápně uvolnil Nermin Crnkič a přes ležícího Daňka strhl vedení na stranu Jihomoravanů. Tato branka se nakonec ukázala jako vítězná, jelikož Benát v závěru z hranice vápna trefil pouze bránícího soupeře. Dynamo tak v prvním nedělním zápase se Znojmem prohrálo 3:4.

Luboš Urban, trenér Dynama: „Zápas splnil účel, jelikož byl hraný ve vysokém tempu. Útočné akce převládaly před obranami. Zápas skončil 3:4, ale mohlo to být klidně 7:7, protože šance na to byly. Ukázali jsme, že góly dávat umíme. Ale na druhou stranu jsme za dva zápasy inkasovali sedm branek, z toho většinu zbytečných. Oba týmy jsou v přípravě, utkání si rozebereme, ale směrem dozadu musíme odvést ještě velký kus práce.

Leoš Kalvoda, trenér Znojma: „Každé vítězství těší, ale je to příprava a chtěli jsme si vyzkoušet některé hráče. Tři zápasy ve dvou dnech hrajeme proto, abychom viděli hráče v zápřahu. Když vezmu zatím naše letošní zápasy, tak jsme ve třech duelech inkasovali patnáct branek, takže určitě musíme zapracovat na defenzivě.