Pouze bod získala juniorka v šestém kole Juniorské ligy proti poslednímu Třinci. Jihočeši začali přímo výborně, ve třetí minutě poslal domácí do vedení Bálek. Odpověď od Slezanů přišla záhy, trefil se člen širšího kádru A-týmu Jakub Teplý. Do konce utkání už branka nepadla, a tak se oba týmy rozešly smírně.

Jihočeši nastoupili v sestavě jako z posledních utkání a vlétli do zápasu skvěle. Již ve třetí minutě přiťukl Švantner míč Lukáši Bálkovi, který prostřelil třineckého brankáře. Dynamo z aktivity další branku nepřidalo, a tak přišel trest. Ve 12. minutě dostal ideální míč za obranu pendl z A-týmu Jakub Teplý, jenž si s nabídnutou šancí s klidem poradil. Nadále pak pokračoval vyrovnaný fotbal s několika šancemi na obou stranách. Další gól už ale diváci na Složišti neviděli.

A neviděli jej ani po pauze. Tempo hry totiž opadlo, ani jeden z týmů se nikam nehrnul, proto ani žádné šance. Proti Latochově střele se totiž vytáhl domácí brankář Rotbauer a Jihočechům se nepodařilo rozhodnout ani z několika slibných standardních situací. Oba celky se tak rozešly smírně s remízou 1:1. Pro Dynamo to byl letošní pátý bod, nadále čeká na domácí výhru. Pro Třinecké to byla letošní druhá remíza.