Strakonice v předposledním zápase letošní sezony prohrály v Kolíně 2:3, když se jim nepovedlo stáhnou tříbrankovou náskok soupeře, který si Kolín vytvořil během první půle. Obě branky Jihočechů obstaral Martin Held.

Domácí vstoupili do utkání dobře a brzy si vytvořili dvou brankový náskok. V 11. minutě totiž Jan Štoček hlavou otevřel skóre a o šest minut později ho napodobil přesnou střelou Jindřich Stejskal. Kolín byl nadále lepší, dvakrát trefil břevno a ve 41. minutě potřetí skóroval, když Jan Štoček přidal po rohu svoji druhou nedělní gólovou hlavičku. Do přestávky stihly Strakonice ještě snížit, když se po individuální akci trefil Martin Held. Po změně stran začali Jihočeši dobře a Martin Held střelou do protipohybu brankáře dostal hosty na dostřel. Jenže to bylo ze strany Strakonic vše, protože z velkého tlaku se Kolín vymanil a závěr utkání už si pohlídal.