O den později než A-tým nestačila na Jablonec ani juniorka Dynama a to rovněž o tři branky. Severočeši doma potvrdili roli mírného favorita už během první půle, kdy si vytvořili tříbrankový náskok. Po změně stran se oba týmy prosadily jednou, z čehož resultoval konečný stav 4:1.

Jihočeši vyslali na severe Čech posílenou sestavu o Varadiho, Podstavka, Dvořáka, Volešáka, Hálu, Linharta nebo Eliáše, ale nebylo jim to nic platné. Po úvodním oťukávání začali převahu získávat domácí. Po čtvrthodině pálil pěkně z přímého kopu Čížek a brankář Pavelec jeho střelu vytáhl konečky prstů na roh. V 19. minutě už se Baumit radoval. Čížek se na pravé straně dostal k centru a hlavičkující Ondřej Mihálik otevřel skóre. O tři minuty později už to bylo 2:0, když se otevřela obrana hostí pro Michala Štěpánka, který pěkným lobem z velkého vápna přehodil Pavelce. Pendl z A-týmu domácích Čížek hodně zatápěl obraně Dynama, ve 38. minutě připravil gól do skoro prázdné branky pro Daniela Dorničáka. Poločas hrůzy mohl pro Jihočechy sám dokonat Čížek, ale z přímého kopu trefil jen břevno.

Dynamo se snížení dočkalo po pauze. Linhart v souboji s brankářem Repáněm vybojoval míč, který Adam Varadi v poklidu uklidil do sítě. Domácí psychiku to však nenalomilo, Jablonec navíc uklidnil v 65. minutě parádní ranou do šibenice Tomáš Čížek. V závěru Severočeši hlídali svůj poklidný náskok, navíc ještě Mihálik a Novák nastřelili brankovou konstrukci. Jablonec tak porazil juniorku Dynama 4:1.