Rvali se, bojovali a s favoritem dlouho drželi krok. Nakonec však českobudějovická juniorka nemá ze zápasu s plzeňskou Viktorií ani jeden bod. Jihočeši prohráli 1:3, byť až do 86. minuty byli v těsném kontaktu. Jediný zásah černobílých obstaral Matoušek.

Domácí juniorku vyztužili Řezáč, Čermák a Sajčič. S juniorkou mistrovské Plzně dorazili i Bucha a Provod. Úvod nabídl poměrně vyrovnanou partii. První útoky předvedly oba celky, pak se hra i díky sérii rohových kopů přesunula před českobudějovickou branku. Gól na sebe nechal čekat do 21. minuty, kdy po jednom z rohů pálil Petr Řezáč, gólman Luksch míč jen vyrazil k dobíhajícímu Tomáši Arzbergerovi, jenž jej doklepl do sítě. O tři minuty později bylo vyrovnáno. Po centru Michala Řezáče se do zakončení dostal Jakub Matoušek a jeho hlavička znamenala zásah domácího celku. Vyrovnání dodalo černobílým nový elán a měli mírně navrch. Sajčičův pokus byl slabý, ale Kalouskova paráda skončila na tyči plzeňské branky!

Na začátku druhé půle si však českobudějovická obrana vybrala dva slabší momenty. Ten první ještě Viktoria nevyužila, ten druhý už však ano. Pavel Bucha propálil Luksche a dostal hosty do vedení. Dynamo bylo trošku zaskočené, ale brzy se z inkasované branky oklepalo a lačnilo po vyrovnání. Hrál se hodně bojovný zápas, ve kterém nikdo nedaroval nikomu ani metr hrací plochy zadarmo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Vyrovnání nebo třetí pojišťující gól visel ve vzduchu, bohužel pro domácí nakonec platilo to druhé. V 86. minutě pojistil po brejku Provoda výhru Plzně střídající Václav Uzlík. Juniorka tak podlehla Plzni 1:3.