Dobrý výkon a zasloužené tři body uhráli starší dorostenci Dynama v sobotním dopoledne proti Bohemians. Svěřenci trenéra Pavola Švantnera sice prohrávali od sedmnácté minuty, ale díky dvěma brankám Martina Šplíchala dokázali ještě do poločasu otočit vývoj skóre a v druhém poločase navýšili na konečných 3:1.

Atraktivní podívanou s velkým množství šancí na obou stranách nabídlo střetnutí třináctého kola celostátní ligy staršího dorostu mezi domácím Dynamem a hosty z Bohemians. Už v deváté minutě měli velkou šanci hosté. Do úniku vyrazil Matěj Koubek, zkusil střelu na zadní tyč, ale Janáček se nenechal nachytat. Po osmi minutách už se pražský forvard mohl z branky radovat. Dostal krásný pas za obranu a šikovně se trefil - 0:1. Za necelé dvě minuty bylo srovnáno. Přímý kop z poloviny hřiště někdo prodloužil k volnému Martinu Šplíchalovi, který si věděl rady - 1:1. Jihočechům vyrovnávací branka prospěla a najednou měli několik šancí k tomu, aby se dostali do vedení. To přišlo v 29. minutě, kdy Lindákův pokus vyrazil Fiala pouze k Šplíchalovi, který měl jednoduchou úlohu - 2:1. Následně mělo Bohemians dvě velké šance na srovnání, ale domácí brankář svůj celek podržel.

Hned na začátku druhé půle mohlo jít Dynamo do dvoubrankového vedení. Lindák našel hezky pod sebou Kalouska, který střelou z první trefil pouze tyč. Na druhé straně mohl srovnat aktivní Koubek, ale ve skluzu netrefil soupeřovu branku. Dvacet minut před koncem zápasu určil ráz závěru utkání Marek Kalousek. Martin Lindák si navedl míč na střed, nádherně našel krajního záložníka svého týmu a ten z voleje zavěsil - 3:1. Deset minut před koncem mohlo být zaděláno na drama. Janáček ve vápně fauloval a sudí nařídil penaltu. Své zaváhání ovšem napravil, když pokutový kop reflexivně chytil. Dynamo tak bralo všechny tři body za zaslouženou výhru o dvě branky.