Po dvou remízách v řadě za sebou tentokrát českobudějovická juniorka se třetím pražským celkem prohrála. Na mladíky Sparty tým trenérů Plocka a Skály nestačil, na Strahově prohrál 0:2, ale v sestavě bez pendlů z áčka zanechal sympatický dojem.

Sparťané od úvodu diktovali tempo hry. Tlak domácích postupně narůstal a Luksch byl v permanenci. Při šanci Flaka měli hosté i štěstí, že sparťanský forvard nedokázal přesně zakončit. Ve 24. minutě už se však skóre měnilo. Po faulu ve vápně se kopala penalta, kterou Ondřej Novotný bezpečně proměnil. V další šanci pak byl Traoré, ale Luksch se vyznamenal. Druhý gól vstřelili Pražané ve 35. minutě po rohovém kopu, kdy z malého vápna hlavou nezaváhal znovu Ondřej Novotný. Krátce před přestávkou mohl Novotný zkompletovat hattrick, ale Luksch byl proti. Jihočeši se mockrát do ohrožení domácí branky v prvním poločase nedostali.

Ani po pauze se obraz hry příliš nezměnil. Letenští nadále drželi otěže utkání pevně v rukou. Rozvlnit síť českobudějovické branky mohl utaženou střelou Nestor Albiach, ale Luksch byl opět skvělý. Po hodině hry opět Novotný útočil na hattrick, ale zamířil tentokrát kousek vedle. Černobílí příležitostně vystrkovali růžky, ale ke snížení měli daleko. Další gól už nepadl, Sparta si pohlídala dvoubrankovou výhru.