Juniorka dokázala navázat na domácí výhru s Jihlavou a uspěla na půdě Dukly Jihlava. Po remízovém prvním poločase začali úřadovat Jihočeši a díky brankám Bálka, Řezáče a Švantnera si z hlavního města odvezla plný počet bodů. Podzimní část zakončí svěřenci trenéra Skály na Slavii.

Do předposledního kola podzimní části vyslal trenér Skála tradiční jedenáctku, do branky se znovu postavil Nicolas Rotbauer. První rychlý průnik do budějovické obrany udělali domácí už ve druhé minutě, kdy centr Šaliniho nakonec doputoval do náručí Rotbauera. Velkou šanci měl v osmé minutě útočník Edmond. Prodral se až před branku soupeře, ale budějovický brankář dobře vyběhl a vyrazil míč na roh. Dukla se ujala vedení v 33. minutě. Emanuel Edmond se prosadil hezkou individuální akcí – 1:0. Nakonec to bylo ze strany domácích všech. Za Dynamo bleskově srovnal po krásném centru Jan Krejčí a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný, ale pomalu a jistě se k taktovce nad utkáním dostávalo Dynamo. V první větší šanci selhal Švantner, o chvíli později neprostřelil blok domácích hráčů kapitán Hric. Jihočeši se trefili až osmnáct minut před koncem a byla to branka vítězná. Míč propadl až k Lukáši Bálkovi, který neomylně prostřelil Řepu – 1:2. Za dalších deset minut už to bylo o dvě branky. Přesnou střelou přidal třetí branku do sítě Dukly Michal Řezáč - 1:3. Na konečných 1:4 upravil Patrik Švantner a podtrhl tak jasnou výhru černobílých.