Velmi dobré utkání odehrála juniorka na hřišti favorizované Sparty. Mladí Jihočeši nebodovali vinou inkasované branky z třicáté třetí minuty, jinak však odehráli prakticky vyrovnané utkání. Poprvé v sezoně se do branky Dynama postavil Jindřich Staněk, šanci v základní sestavě dostal dorostenec Zachař.

Domácí Sparta hrající v tradičních rudých dresech začali aktivněji a od úvodu zápasu prokazovala, že ne nadarmo byla před utkáním pasována do role favorita. Už za prvních deset minut si Letenští vytvořili čtyři rohové kopy, avšak ani jeden nedokázali zužitkovat. Za půl hodiny hry domácí ještě několikrát vystřelili, ale Jindřich Staněk při prvním startu v sezoně za Dynamo zasahovat nemusel. Vyrážet musel až střelu z úhlu, po které se z dorážky sparťané neradovali. Oslavovat mohli až ve 33. minutě, kdy si na centr z pravé strany naskočil Daniel Rajmon a Staněk byl bez šance – 1:0.

V úvodu druhé půle zahrozilo Dynamo, rohový kop z pravé strany skončil v rukavicích Marka Štěcha, pendla z A-týmu. Při pokusu z hranice vápna nemusel sparťanský brankář zasahovat vůbec. Naopak na druhé straně musel být připravený Jindřich Staněk při pokusu k levé tyči. Dvacet minut před koncem zápasu měli k dispozici Pražané přímý kop z hranice vápna, míč si vzal Císařovský a levačkou ho napálil vysoko nad. Z akce na druhé straně mohlo Dynamo srovnat, ale tečovaná střela skončila těsně vedle. V závěru utkání měl ještě šanci kapitán Kadlec, ale Staněk si s jeho pokusem poradil. Juniorka Dynama tak sice předvedla dobrý výkon, ale z Prahy si neodvezla ani bod.