Proti Žižkovu Jihočeši nastupovali s jasným cílem - vyhrát. Tento stanovený plán doznal mírných trhlin těsně před koncem prvního poločasu. Soupeři se totiž po standardní situaci podařilo vsítit branku. Zakrátko po přestávce ale vyrovnal Jaromír Plocek a vyhlídky domácího celku byly zase o něco veselejší. Dynamo si pak vytvořilo místy až drtivý tlak. Další branku, která by mu vydláždila cestu ke třem bodům, už ale z několika šancí nepřidalo a s Viktorií Žižkov pouze remizovalo 1:1.

Svěřenci kouče Straky odehráli slušné utkání, do kterého je hnal také aktivnější domácí kotel. Zápasu však chybělo více gólů. Hned v 1. minutě prolétla technická střela Černého kolem levé tyče hostů. To byla na úvodní minuty spíše výjimka. Obě mužstva se postupně oťukávali a do vyloženějších zakončení se nedostávali. V 10. minutě však zneškodnil dvě střely hostů brankář Kučera. První kolmou střelu Straceného a druhou tečovanou střelu Švancary. Ve 12. minutě rozehrálo Dynamo pohlednou akci, které chybělo důraznější zakončení. Hílek rozehrál na pravou stranu Plockovi, ten odcentroval do středu vápna Vozábalovi, který ale bez razance mířil jen do náručí gólmana Bartalského. Dále tvořily hru nepřesné přihrávky.Ve 23. minutě chyběly Vozábalovi centimetry, aby dosáhl na Plockův centr.Hned na to se zrodila prakticky největší šance Dynama. Peroutka hlavičkoval z rohového kopu do břevna a odražený míč nedostal do sítě hlavou ani Radzinevičius. Domácí dále doprovázela hra s nepřesným zakončením a ve 42. minutě se jim tak vymstilo. Přímý kop hostů se dostal až před volného Tomáše Procházku a ten kolmo zakončil do levé tyči Kučerovy branky - 0:1. Naději na vyrovnání měl ve 45. minutě z přímého kopu Černý, jeho ostrá střela však skončila v náručí brankáře. Do kabin tak Jihočeši odcházeli za nečekaného manka.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s patřičným důrazem, díky kterému se dočkali prvního gólu. V 53. minutě si našel nádherný centr Černého k pravé straně vápna nabíhajícího Jaromíra Plocka, který zakončil skluzem kolmo k levé straně brány - 1:1. S vyrovnáním se hráčům domácího Dynama podařilo dostat hru do svých rukou, což se neslo ruku v ruce se získaným sebevědomím. Hosté se prakticky do většího zakončení nedostávali. Iniciativu přebírali domácí a z toho bylo k vidění spousta útočných akcí Jihočechů. Parádní kousky předváděl především Jaroslav Černý. Jeho individuální útěky často dělali z hráčů figuríny. V 70. minutě po uvolnění na levé straně Černý přihrávkou našel Stráského, kterému míč ale utekl do zámezí. Hra se již výhradně odehrávala na polovině hostů. Žižkov se už zmohl pouze na bránění pro něj cenné remízy, Českobudějovičtí naopak s nerozhodným výsledkem nemohli být spokojeni. Proto se hodně tlačili před bránu Bartalského, před kterým ovšem defenziva Viktorie pracovala znamenitě. V 83. minutě se blýskl parádním zákrokem i Kučera. Naději na vstřelení druhé gólu měli domácí hned několik. Například přímý kop Vozábala byl vytěsněn hlavičkou nad. Posléze měli domácí k dispozici dva rohové kopy, které ovšem obranný val před Bartalským také přežil bez úhony. V zakončení Jihočechům chybělo více přesnosti a razance. Zápas tak skončil remízou, která je pro Dynamo po Mladé Boleslavi druhou v domácím prostředí v letošním ročníku.