Bezbrankovou remízou skončil zápas 35. Juniorské ligy mezi Dynamem a Slováckem. První poločas patřil Jihočechům, ale Linhart pálil šance a Machovec trefil tyč. Po změně stran mělo navrch mužstvo z Uherského Hradiště, ale ani to neskórovalo, proto utkání skončilo remízou.

Utkání začalo nepříjemností, když už na předzápasové rozcvičce se zranil brankář Coufal, kterého nahradil Pavelec. Do první šance se dostalo po osmi minutách, kdy po kombinaci pendlů Machovce s Linhartem postupoval sám na brankáře z úhlu mladý českobudějovický forvard, který však zamířil hodně nepřesně. Linhart měl i další šanci, tentokrát ho po samostatném úniku vyzval k zakončení Hála, ale dvacetiletý mladík opět selhal. Do poločasu branka nepadla, protože Machovec trefil po signálu s Otepkou jen tyč.

Po pauze Slovácko přidalo a mělo více ze hry. Největší šanci si vypracoval v 57. Michna, který se proháčkoval na velké vápno, kde však nedokázal neatakován přesně vystřelit. Oba celky kopaly několik standardních situací, ale žádná se neujala. Když v závěru pálil nepřesně i Machovec, rozešly se oba týmy s bezbrankovou remízou.