B-tým Dynama si připsal první výhru sezony, když v domácím divizním utkání protu Hvězdě Cheb předvedl nevídaný obrat. Jihočeši po půl hodině hry prohrávali 0:3, nakonec ale brali všechny body za výhru 6:3. Střelecky se prosadili Martan (2), Matoušek, Kalousek, Helešic a Etemike.

První domácí zápase v divizní soutěži nezačali hráči Dynama vůbec dobře. Svěřenci trenérů Skály a Plocka posilnění o Křížka, Poloma, Helešice, Martana a Šplíchala nezachytili úvod zápasu a hned v 7. minutě se velmi snadno po smolném odrazu ve vápně dostal k zakončení Luboš Kompit a bylo to 0:1. Chybující defenziva Dynama hned o čtyři minuty později vyprodukovala faul kousek za vápnem a parádní ranou z přímého kopu zvýšil na 2:0 pro hosty Lukáš Komberec. Také v dalších minutách působili hráči Dynama velmi zaskočeným dojmem a vyvrcholení přišlo ve 24. minutě, když po další chybě defenzivy unikal sám na Křížka Dominik Kubinec a také on byl ve své šanci úspěšný - 0:3.

Jihočeši ale ani za velmi nepříznivého stavu nesložili zbraně a ve 30. minutě odstartovali velkolepý obrat krásnou střelou Jakuba Matouška, který po centru z levé strany propálil ranou bez přípravy vše, co mu stálo v cestě. Matoušek se velkou měrou podílel i na druhém gólu Dynama, když po faulu na jeho osobu proměnil pokutový kop Ladislav Martan. Hosté pak byli do konce poločasu jak na kolotoči a skóre 2:3 udrželi pouze s vypětím všech sil.

Druhý poločas sice začal opatrněji, avšak poté následovala málovídaná kanonáda domácího celku. Rozhodující bylo rozmezí mezi 64. a 69. minutou. O vyrovnání se totiž postaral Matěj Helešic, čtyři minuty po něm dokonal obrat Marek Kalousek a necelou minutku po rozehrávce přidal pátý gól Dynama svým druhým zásahem v zápase Ladislav Martan. Zdecimovaní hosté se nezmohli na jakýkoliv odpor a šestý zásah pak v poslední minutě hry zaznamenal střídající Graham Etemike. Domácí premiéra v divizní soutěži tak skončila pro Dynamo vysokou výhrou 6:3!