Ve třetím přípravném utkání Dynamo prohrálo, v tureckém Beleku nestačilo Krakov. Jihočeši inkasovali hned třikrát v prvním poločase a nakonec prohráli o dvě branky. Mezi střelce se zapsali Michal Škoda a Benjamin Čolić.

Aktivněji vstoupilo do zápasu Dynamo. Soupeře prakticky nepouštělo k míči a vypracovalo si také první velkou příležitost zápasu. Po centru Matvejeva ale hlavičkoval Mršić mimo tři tyče. Krakov se dostal do vedení z první útočné akce. Prudký centr z pravé strany uklidil do sítě Pelle Van Amersfoort - 0:1. Velice rychle se Jihočechům podařilo srovnat, když se po rohovém kopu Mršiće trefil hlavou Michal Škoda. Do přestávky už se prosazovali jenom Poláci. Vedení jim vrátil Mathius Rasmussen, když se trefil taktéž po rohu - 1:2. Dvoubrankový náskok vystřelil Krakovu ve 29. minutě Kamil Pestka, když se prosadil střelou ze střední vzdálenosti - 1:3.

Do druhé půle udělal trenér David Horejš několik změn, další střídání přišly po hodině hry. Ještě před tím ale polský celek přidal už čtvrtou branku. Ve vápně fauloval Matvejev a z nabídnutého pokutového kopu se podruhé v zápase trefil Pelle Van Amersfoort - 1:4. Penaltu si vybojovali také budějovičtí fotbalisté, v pokutovém území byl faulován mladík Hais. Míč si postavil Benjamin Čolić a bezpečně proměnil - 2:4. Pátou branku mohli Poláci přidat v samém závěru, ale hlavička skončila na tyči. Dynamo tak poprvé v zimní přípravě okusilo hořkost porážky.

Jiří Kohout (asistent trenéra): „Z mého pohledu to bylo takové otevřené utkání. K vidění bylo spoustu šancí na obou stranách. Úspěšnější byl Krakov, který dal čtyři góly, my pouze dva. Do ofenzivy jsme předvedli celou řadu velmi zajímavých věcí, ale do defenzivy se nám ten zápas moc nepovedl. Nechceme si připouštět, že bychom měli mít ve zbytku sezony problémy se střelbou gólů. Máme tady hráče jako jsou Michal Škoda nebo Ondra Mihálik, kteří góly střílet umějí a v minulosti je dávali. Věříme tomu, že dokážou nahradit ty góly, které za nás na podzim dával Fortune. Pozitivní je, že si v každém zápase vytváříme dost šancí, i dnes jsme mohli dát pět gólů. Snad to brzy prolomíme a začne se nám dařit."